XATA
Foto
Friends
Search
Archives
RSS Feed



Contact Form
# icq 5127527
LiveJournal
Flickr



Blog Admin

Архів за Жовтень 2007


Веб-сервіси | 30 Жовт. 2007

Automattic дешево не продається

   1

Компанія Automattic, яку заснував 20-ти річний Matt Mullenweg в 2005 році в м. Сан-Франциско, відмовилася від поглинання за $200 млн., наразі невідома компанія пропонувала Мету $100 млн. готівкою та $100 млн. акціями цієї компанії.

Automattic

Капіталізація Automattic всього $1.10 млн. Основний актив компанії, це блого-хостинг WordPress.com який налічує 1,719,537 блоґів з місячною відвідуваністю 63 млн. “уніків”

Якщо порівнювати з Facebook який нещодавно оцінили в $15 млрд. і який займає 7 місце за відвідуваністю в інтернеті то $200 млн. це дуже мало за сайт який на 67 місці за даними Alexa. На мою думку ціна Automattic щонайменше $1 млрд. і буде зростати в геометричній прогресії.


Інтернет | 29 Жовт. 2007

Google

   3

Шо я можу сказати про теперішній ґуґль, якщо коротко, то фанатизм породжує диктатуру, тепер маємо якось з цим новим демоном diablo боротися

Google


Інтернет | 21 Жовт. 2007

Expired Domain

   28

Казав я людям і напевно ще не раз буду повторяти: НЕ РЕЄСТРУЙТЕ ДОМЕНИ В ХОСТЕРІВ! навіть якщо Вам дають його на халяву, навіть якщо 10 дають!

Потратьте лишні $7 і купіть в публічного реєстратора, який немає відношення до Вашого хостингу! Бо коли Ви змінюєте хостера(а таке часто буває), в більшості випадків, Ви не отримаєте домен і Ваша праця над просуванням пропаде!

Так сталося з львівським комп’ютерним форумом DigiLviv.com, 3-х річна робота над форумом “коту під хвіст”, як і весь PR5/ТИЦ, беклінки, щоденні відвідувачі і т.д., чувак пожалів $7 в рік, а втратив мін. пару сотень $.

Колись я також зробив таку дурницю, але мав ще трохи розуму всіма правдами і неправдами перевести домен до ґовдеді перед тим як сказати хостеру “досвіданія” (це був пітєрський хостер). Після цього я всі свої домени (більше півсотні) реєструю тільки у відомих реєстраторів.


Інтернет | 21 Жовт. 2007

Berkeley on YouTube

   0

Berkeley

Berkeley, відомий каліфорнійський універ, який викладає лекції на YouTube, наприклад можна подивитися лекцію Сєрґєя Бріна(співзасновника Google) про пошуковики.

Раніше Berkeley викладав подкаcти лецій для iPod слухачам зі всього світу


Веб-сервіси | 20 Жовт. 2007

Gravatar 3.0 Automattic

   0

Нарешті Matt прислухався до моїх зауважень і купив сервіс ґраватарів

Що ми отримали:

  • 1. швидкість обслуговування збільшилась в 3 рази, забуваємо про падіння, гальма і т.д. якість має ще покращитись з новим двигунцем
  • 2. буде новий двигунець який видаватиме ґраватари також за адресою(url), новий API, інтеграція з WordPress.com
  • 3. збільшення розміру до 128 пікселів (було 96)
  • 4. Підтримка мікроформатів типу XFN rel=”me” та hCard
  • 5. преміум послуги тепер безкоштовні

Тепер можна спокійно інтегрувати ґраватари в блоґи ;)


Веб-сервіси | 16 Жовт. 2007

Gravatar - Globally Recognized Avatars

   19

Ґраватари дуже ненадійний але потрібний сервіс. Мене дістали його постійні тормоза і падіння вже не перший рік, здавалося б з відродженням справи мали б покращитись, але мабуть цього вже не станеться :(

Є подібний сервіс MyBlogLog на який вже перестрибнули багато блоґґерів, але він мені видається аж задуже “західним”, тим більше, що це вже Yahoo!

Технічно зробити клон ґраватарів не складно, було би в наших прославлених програмістів бажання, певно найбільша проблема це витримати таку к-сть запитів до сервера, це якраз те, з чим не справляються теперішні “ґраватари”


Події | 15 Жовт. 2007

Blog Action Day ‘07

   2

15 жовтня в блоґосфері “Blog Action Day” Це день, коли блоґери пишуть свої записи на “зелену” тему. Це тема зараз №1 в світі, лишнім підтверженням є нещодавнє отримання Нобелівської премії миру Альбертом Ґором за дослідження зміни клімату на Землі. Серед українців зустрічав декілька записів про самий день але як правило далі балачок, в українців не заходить. …далі »


Подорожі | 8 Жовт. 2007

K2

   1

К2 (Чогорі) — друга по висоті гірська вершина після Евересту. Її висота складає 8611 метрів над рівнем моря. К2 розташована в Пакистані і входить в гірський масив Каракорум, розташований на захід від Гімалаїв. (wiki / mapa). Смертність серед альпіністів 30% (к-сть людей які підкорили вершину до к-сті загиблих при спробах)

K2 in summer


Інтернет | 5 Жовт. 2007

UA Web 2008

   2

UA Web переноситься на березень 2008

UA Web 2008


Веб-сервіси | 2 Жовт. 2007

пачтальйон х*Яндекс

   10

Кажуть(брешуть), що поЧта Яндекса стала українською? що там українського? приставка .ua ?

а коли нарешті х*Яндекс дізнається(запитає в Ґуґла), що в українській мові є такі літери як “і” та “ї”, а ще “є” з “ґ” які треба правильно відображати в листах

хуЯндекс